ΟΙ    ΠΡΩΤΟΦΟΙΤΗΣΑΝΤΕΣ

 

Παρουσιάζουμε τους μαθητές που φοίτησαν το σχολικό έτος 1983-84, όταν και πρωτολειτούργισε το Γυμνάσιό μας και στεγάστηκε στο Δημοτικό του χωριού, μαζί του.

 

 

 

 

 

 Α΄ ΤΑΞΗ

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

1

Αλεξιάδου

Ελπίδα

Αθανάσιος

2

Αστεριάδου

Μαρία

Άγγελος

3

Βαλτσιάνη

Μαρία

Νικόλαος

4

Βέργου

Ελένη

Πέτρος

5

Βοζίκη

Γεωργία

Δημήτριος

6

Βόλακλη

Αικατερίνη

Νικόλαος

7

Γαζάνη

Πασχαλία

Ιωάννης

8

Γαζάνης

Κυριάκος

Δημήτριος

9

Γερασίμου

Ιωάννα

Κωνσταντίνος

10

Γιαννίκη

Μαρία

Δημήτριος

11

Γιαννίκη

Παναγιώτα

Θεόδωρος

12

Γιαννίκης

Δημήτριος

Άγγελος

13

Γιάνσιος

Γεώργιος

Αθανάσιος

14

Δικμάνη

Μαρία

Νικόλαος

15

Δικμάνης

Αθανάσιος

Ιωάννης

16

Δικμάνης

Ιωάννης

Γεώργιος

17

Ζεμπάζης

Δημήτριος

Αθανάσιος

18

Καζεπίδης

Μιχαήλ

Αντώνιος

19

Καλογερόπουλος

Άγγελος

Ανδρέας

20

Καραμάνη

Φωτεινή

Παναγιώτης

21

Καρολίδου

Μαγδαλινή

Ιωάννης

22

Κάπκας

Θεόδωρος

Ιωάννης

23

Κόμσιος

Ιωάννης

Γεώργιος

24

Κότιος

Ιωάννης

Αθανάσιος

25

Κότιου

Ανατολή

Θεόδωρος

26

Κότιου

Παναγιώτα Αθανάσιος
27

Κωστή

Ευαγγελία

Γεώργιος

28

Μακρής

Βασίλειος

Γεώργιος

29

Μαυρωδής

Βασίλειος

Σταύρος

30

Μιχαηλίδης

Θεόδωρος

Μιχαήλ

31

Μιχαλόπουλος

Αθανάσιος

Θεμιστοκλής

32

Μπαρακτάρης

Γεώργιος

Νικόλαος

33

Μπάτσης

Κωνσταντίνος

Νικόλαος

34

Ντόκου

Μαρία

Αθανάσιος

35

Παυλίδου

Αναστασία

Κωνσταντίνος

36

Πουρνάρκας

Άγγελος

Δημήτριος

37

Στοϊμένου

Νικόλαος

Σωτήριος

38 Στοϊμένου Ελένη Σωτήριος
39

Τόλιος

Γεώργιος

Κωνσταντίνος

40

Τουκματσής

Άγγελος

Ιωάννης

41

Τσάντα

Μαρία

Δημήτριος

 

 

Β΄ ΤΑΞΗ

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

1

Αλεξιάδης

Σπυρίδων

Αθανάσιος

2

Βαλκάνη

Ευγενία

Γεώργιος

3

Βόλακλη

Μαρία

Νικόλαος

4

Βόλακλης

Βασίλειος

Αθανάσιος

5

Γιάγκου

Αθανάσιος

Κωνσταντίνος

6

Γιαννίκης

Θεόδωρος

Μάρκος

7

Γιάντσιος

Κωνσταντίνος

Θεόδωρος

8

Γιάντσιου

Ασπασία

Δημήτριος

9

Ήλτσιος

Ιωάννης

Γεώργιος

10

Καλτσάμης

Θεόδωρος

Ιωάννης

11

Καρολίδης

Γεώργιος

Ιωάννης

12

Καυκάς

Αθανάσιος

Ηλίας

13

Κεχαγιά

Ελένη

Άγγελος

14

Κόμσιου

Αγγελική

Άγγελος

15

Λούτσκας

Δημήτριος

Γεώργιος

16

Λούτσκας

Ιωάννης

Θεόδωρος

17

Μήλιου

Ελένη

Δημήτριος

18

Μιχαηλίδου

Αγγελική

Αθανάσιος

19

Ντομπρίκη

Σπυριδούλα

Γεώργιος

20

Ουρούμης

Γεώργιος

Λάζαρος

21

Παυλίδης

Γεώργιος

Κωνσταντίνος

22

Ροδίτου

Βασιλική

Παντελής

23

Σαμπάζης

Δημήτριος

Κωνσταντίνος

24

Τσάνης

Κωνσταντίνος

Παντελής

25

Τσιαμουράς

Κωνσταντίνος

Δημήτριος

 

 

Γ΄ ΤΑΞΗ

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ

1

Αρμένιος

Αθανάσιος

Γεώργιος

2

Αρτουζίδου

Σεβαστιανή

Σταύρος

3

Βλάχος

Κωνσταντίνος

Γεώργιος

4

Δικμάνη

Χριστίνα

Χρήστος

5

Ήλτσιου

Μαρία

Γεώργιος

6

Καλόφας

Δημήτριος

Κωνσταντίνος

7

Καραμάνης

Γεώργιος

Ιωάννης

8

Λιόλιος

Αθανάσιος

Σταύρος

9

Μιχαηλίδου

Χρυσούλα

Άγγελος

10

Μιχαλοπούλου

Γεωργία

Παναγιώτης

11

Μιχαλοπούλου

Κλεάνθη

Θεμιστοκλής

12

Μπογατίνης

Αθανάσιος

Άγγελος

13

Ουζούνης

Χρήστος

Ανδρέας

14

Παπαδόπουλος

Αριστείδης

Γεώργιος

15

Παπαστεργίου

Ευαγγελία

Αθανάσιος

16

Παραλής

Δημήτριος

Κωνσταντίνος

17

Παραλής

Δημήτριος

Νικόλαος

18

Τουκματσής

Κωνσταντίνος

Αστυάναξ

19

Τσάνης

Σωτήριος

Ανέστης

20

Τσίρκου

Μαρία

Κωνσταντίνος

 

Πίσω στην Κεντρική