ΓΙΑΝΝΙΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
Η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΜΑΣ

1ο  ΤΕΥΧΟΣ (Σεπτέμβριος-Οκτώβριος-Νοέμβριος 2007)

2ο ΤΕΥΧΟΣ (Δεκέμβριος 2007-Ιανουάριος-Φεβρουάριος 2008)

3ο ΤΕΥΧΟΣ (Μάρτιος - Απρίλιος - Μάιος)

Η ομάδα εργασίας

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ

Με προτροπή του καθηγητού μας κ. Χατζηθεοδώρου Δημήτρη αποφασίσαμε (εμείς η ομάδα εργασίας μαθητών) να δημιουργήσουμε κατά τη σχολική χρονιά 2007-2008 αυτήν την εφημερίδα. Εμείς θα συγκεντρώνουμε το υλικό, θα το ψηφιοποιούμε και θα το περνάμε σε αυτήν την σελίδα. Ο συντονιστής καθηγητής μας κ. Χατζηθεοδώρου Δημήτρης θα μας αναθέτει τους τομείς δράσης μας.

Ελπίζουμε να κάνουμε κάτι όμορφο για το Σχολείο μας του οποίου τις δραστηριότητες θα περιγράφουμε εδώ, όπως και τις εξελίξεις στην ευρύτερη περιοχή μας.  Θα προσπαθήσουμε να έχουμε και άρθρα γενικού ενδιαφέροντος. Παρακαλούμε να μας κρίνετε με επιείκεια γιατί κάθε αρχή και δύσκολη. Πάντως οποιαδήποτε γνώμη σας μας ενδιαφέρει. Στείλτε την στο e-mail μας που υπάρχει στην κεντρική μας σελίδα.

Η ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

.